Laden Evenementen
Dit event is voorbij.

Na een lange coronaperiode kunnen we elkaar eindelijk weer fysiek ontmoeten, spreken en samenkomen. ION bestaat vijf jaar! En we hebben nog meer nieuws om te delen. Dat willen we doen tijdens een gezellige borrel bij ION-lid hotel Mercure in Nijmegen.

Goed voorbeeld doet goed volgen. Daarom doen we 7 oktober nog iets extra’s. Nieuwe ION-leden ontvangen dan het keurmerk Inclusief Ondernemen uit handen van wethouder Petra Molenaar. Met dit keurmerk laat je zien dat jij een maatschappelijk betrokken ondernemer bent die zich inzet voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. We zetten je de 7e graag in het zonnetje! Meld je snel aan, want we hebben een beperkt aantal plaatsen.

Het programma

16.00 Ontvangst
16.15 Opening door ION bestuur, voorstellen Rens Kezer
16.30 Inclusief Ondernemen in de praktijk
16.45 Feestelijke uitreiking van keurmerk Inclusief Ondernemerschap door wethouder Petra Molenaar
17.15 Start borrel
18.00 Einde netwerkborrel

Praktische informatie
Mercure Hotel zit aan het Stationsplein in Nijmegen en is goed bereikbaar per openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde parkeergelegenheid is parkeergarage Keizer Karel aan het Keizer Karelplein.

Coronamaatregelen
Op dit moment kunnen we volgens de huidige regels rondom corona met maximaal 40 mensen samenkomen op 1,5 meter afstand in hotel Mercure met een vaste zitplek. Mochten de maatregelen veranderen, dan hanteren we de op dat moment geldende coronamaatregelen. Hierover houden we jullie op de hoogte.

Meld je nu aan via deze link.
Kijk hier voor meer informatie.