Oorspronkelijk een aanmemingsbedrijf is ECOhomeforyou, deel van SamenSterker, inmiddels uitgegroeid tot een producent van aanleunwoningen, zorgwoningen en vakantiewoningen. Er werken 20 mensen met verschillende achtergronden bij het bedrijf. En dat is heel bewust.

“Ik geloof dat je met verschillende mensen samen sterker bent”, zegt directeur Jan Willem Aniba. “Vergelijk het met voetbal: je moet de juiste persoon op de juiste plek hebben. Dan heb je het sterkste team.”

Dit deel van het interview was ook te beluisteren in aflevering  van de Maand van de 1000 Voorbeelden-podcast. Het onderstaande deel als aanvulling:

 

Op ons verzoek luisterden muzikante Annemarie de Bie en illustrator Elco van Staveren mee naar interviews met met inclusieve werkgevers. Ze verwerkten hun indrukken op een eigen manier. Links de geïllustreerde Best Practice, via onderstaande link kunt u dit inclusieve voorbeeld in muzikale vorm beluisteren.

Lees hier het interview met Annemarie de Bie waarin ze vertelt over haar werkwijze en haar kennismaking met inclusie op de arbeidsmarkt.